Teslimat Bilgileri

TESLİMAT ;


1- Firmamız Türkiye’nin her yerine Satış ve Teslimatı sağlayabilmektedir. Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları Firmamız güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından yapılmaktadır. 


2- Vermiş olduğunuz siparişler, siparişin verildiği günden sonraki 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Sipariş etmiş olduğunuz ürünler resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler (Cumartesi dahil) teslim edilebilmektedir.


3- Mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. ALICI ya telefon ulaşılamaması durumunda e-posta yollanarak bildirim yapılacaktır. ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve / veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde ALICI Adına hazırlanacak www.gozlukborsasi.com  mağazamız da kullanılmak üzere çek tanımlanarak iade edilir.


4- Siparişi verilen ürünler, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ön bilgiler için de veya açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. Bu süre ALICI’ya daha önce bildirilmek kaydıyla en fazla 10 gün daha uzatılabilir. İlçe, Köy ve ya yazlık bölgelere yapılacak teslimatlar için kargo şubeleri belirleyici olup teslimat zamanlarının değişkenliği, mesai durumunu mobil ekip ile En yakın Şube Tarafın dan belirlenir ve ALICI bilgilendirilir.


5- Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, üyelik bilgilerinizde bulunan adrese faturası ile birlikte teslim edilmektedir, fakat ürün teslimat adresi için farklı adres bölümümüz bulunmaktadır ALICI tercihini istediği adrese teslimat şeklini doldurarak kullanabilir, Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimi isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu info@gozlukborsasi.com' a mesaj atarak veya (0216) 340 40 25 numaralı telefonu arayarak bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.


Hatırlatmalar;


1- Firmamız sitesinde bulunan ürünlerin bir çoğu için stok tutmakla birlikte hepsini stoklarında bulunduramamaktadır. Bu tür ürünler sipariş üzerine tedarikçi firmalardan sağlanarak üye adresine teslim edilmektedir. Bu nedenle tedarikçi firmanın elinde bulunmayan sipariş ürünleriniz size mail veya telefon yolu ile bildirilerek görüşünüz alınacak ve verdiğiniz karara göre hareket edilecektir.


2- Bu durumdaki ürünler için değişim hakkınızı kullanmak isterseniz aynı fiyattaki bir başka ürün size yollanır, çıkan Fatura toplamına göre kargo giderleri tarafımıza yada size ait olmak üzere adresinize gönderilir.


3- Temin edilemeyen ürünler için iade hakkınızı kullanmanız durumunda ürünün bedeli karşılığı,

 

a- Üyeliğinize çek kodu ile iade edilebilir,


b- Nakit İadesi yapılabilir,


c- Kredi kartı iade prosüdürleri için İNTER GÖZ INTERNATIONAL OPTİK ANONİM ŞİRKETİ Temsilcisi ile görüşmeniz yeterlidi